Podsumowanie zbiórki karmy i pieniędzy dla schroniska

Zakończyła się zbiórka karmy i pieniędzy na jej zakup dla zwierząt ze schroniska w Wielogłowach zorganizowana przez druhów i druhny z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz uczniów klasy VIIIa. Przez dwa tygodnie udało nam się zebrać 8 kg karmy i prawie 1500 zł. Łącznie do schroniska zostanie zawiezione zakupione 24kg karmy Royal Canin Puppy Mini, oraz 165kg Fitmin For Life.

Zbiórka, po raz kolejny pokazała, że wszystkim osobom wspierającym akcję nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierząt.   

Karma zostanie dostarczona do schroniska dla zwierząt w Wielogłowach w środę 20 października przez uczniów klasy VIIIa oraz V, którzy zebrali największą kwotę na zakup karmy.

Wszystkim ofiarodawcom za ogromne serce, zaangażowanie i ogromną pomoc bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Wielogłowach w imieniu naszych braci mniejszych serdecznie dziękujemy!!!

Pamiętajmy, że zwierzakom możemy pomagać przez cały rok. Schronisko przyjmuje nawet najmniejsze dary. Przy takich akcjach warto pamiętać, że pomaganie nie kończy się na finale, a pomagać można przez cały czas tak jak to ma miejsce w przypadku Szlachetnej Paczki  oraz innych akcji charytatywnych organizowanych w naszej szkole.