V Koncert kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

27 stycznia 2019 r. odbył się w naszej szkole V Koncert kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda”, którego organizatorkami były Panie Katarzyna Marchacz i Jolanta Ziółkowska.
Hala sportowa, zamieniona w salę koncertową, wypełniła się publicznością, wśród której oprócz mieszkańców naszej miejscowości i okolic, znaleźli się również zaproszeni goście.
Na scenie zaprezentowało się 22 wykonawców z klas od 0 do VI naszej szkoły, którzy zaśpiewali lub zagrali na instrumentach znane i mniej popularne kolędy i pastorałki.
Gościem specjalnym tegorocznego koncertu był „Zespół Niespokojnych Nóg”. Wykonane przez zespół utwory bardzo podobały się słuchaczom i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Publiczność włączyła się do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.
Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki, których sponsorami byli: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Podolu – Górowej, Sklepik Szkolny „Kubuś”, Przewodniczący Rady Gminy Pan Józef Klimek, właściciele pensjonatu „Bartpol” – Państwo Krzysztofa i Krzysztof Szczecina, Pani Barbara Rejdak, Firma handlowo – usługowa „Stani” z Podola – Górowej – Stanisław Hajduk, Geodezja GeoMarch z Podola – Górowej – Pan Witold Marchacz