Podsumowanie konkursów

Podsumowanie szkolnego Konkursu Biblijnego Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”

               Konkurs odbył się 19 listopada 2018r.  Ogłoszenie listy osób, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu, czyli regionu, nastąpiło 12 grudnia. Uczniowie z naszej szkoły to:

Łucja Karbownik  kl. VII

Renata Groń  kl. VII

Barbara Schneider  kl. VI

Antoni Duda  kl. Va

Małgorzata Sarna  kl. VIII

Mateusz Sarna  kl. VIII

Natalia Konieczna  kl. Va

Uczniowie ci otrzymali nagrody książkowe, których sponsorem jest Spółdzielnia Uczniowska „Kubuś”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podsumowanie szkolnego konkursu „Zakładka patrioty”

                Konkurs odbył się od 19 do 27 listopada 2018r. W konkursie wzięło udział 18 dzieci naszej szkoły, począwszy od klas przedszkolnych po klasę VIII. W wyniku głosowania uczniów, nauczycieli i Pani Dyrektor przyznano nagrody książkowe w kategorii klas O- III dla:

Mileny Pancerz kl. 0a

Karola Ziobrowskiego kl. 0b

Julii Rak kl. I

Natalii Ziobrowskiej kl. I

oraz w kategorii klas IV-VIII i III gimnazjum dla:

Julii Marchacz kl. Va

Oskara Babiarskiego kl. Va

Renaty Groń kl. VII

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali piłeczki-kangurki . Sponsorem nagród była Spółdzielnia Uczniowska „Kubuś” i  Lidia Duda.

Podsumowanie konkursu „Modlitwa za Ojczyznę”

         Konkurs został ogłoszony w październiku 2018r. Był on pod patronatem Promyczku Dobra z Nowego Sącza i tam zostały wysłane prace. Z naszej szkoły udział wzięło ośmioro dzieci z klas 0-II, z czego dwie dziewczynki zostały nagrodzone.

Milena Pancerz kl. 0a

Julia Rak kl. I

Nagrodą była płyta DVD z bajką Fatima, którą przysłał Promyczek Dobra.

Pozostałe dzieci otrzymały różaniec misyjny- dziesiątkę, którego sponsorem była Lidia Duda.

Podsumowanie konkursu plastycznego „Anioł”

Konkurs plastyczny „Anioł ” zorganizowany  przez  panie Iwonę Bugajską- Bigos i Annę Klimek cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięła  w nim udział bardzo liczna grupa i uczniów. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością zarówno w zakresie technik plastycznych, jak i doboru materiałów. Wszystkie te niezwykłe „dzieła” można podziwiać na wystawie pokonkursowej na szkolnym korytarzu. Uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez sklepik ,,Kubuś”. Uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych.