Zawody piłka ręczna

W dniu 15 marca 2022 r. w hali sportowej w Gródku nad Dunajcem odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej w kategorii dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy w kategorii chłopców zajęli I miejsce, a w kategorii dziewcząt II miejsce. GRATULUJEMY !!!

Chłopcy wystąpili w składzie : Jakub Ciuła, Jakub Latos, Kacper Konicki, Stanisław Szczepański, Marcin Bałuszyński, Kamil Szczurek, Kamil Galarowicz, Olaf Nędza, Filip Prusak, Radosław Koterla, Konrad Matusik. Wyniki meczów:

Podole – Rożnów 10:0

Podole – Gródek 5:3

Podole – Jelna 10:3 

Dziewczęta wystąpiły w składzie : Veranika Piatsevich, Agnieszka Trojanowska, Gracja Łazarska, Karolina Hajduk, Emilia Rolka, Ola Bolechała, Tosia Marchacz, Anna Jaje, Milena Lisek, Magda Oszczepalska, Zuza Adameczek, Julia Koszyk, Julia Mazurkiewicz, Julia Rak. Wyniki meczów:

Podole – Jelna 1:6,

Podole – Rożnów 3:1.

Zawody międzygminne chłopców odbędą się 24 marca na hali w Gródku. Życzymy ponownej wygranej i awansu na zawody powiatowe!!!

Zarówno zespoły dziewcząt i chłopców, które wygrały w grudniu zawody gminne w siatkówce, wciąż czekają na terminy zawodów międzygminnych. Życzymy dalszych sukcesów!!!